Powrót do: Klamki do okien

Czy warto ubezpieczyć dom? Dowiedz się więcej na temat odszkodowań powypadkowych


Otrzymałeś odszkodowanie powypadkowe i nie zgadzasz się z jego wysokością? Uważasz za niezasadne i krzywdzące rozpatrzenie Twojego wniosku? Nie wiesz jak uzyskać wyższą rekompensatę, ani gdzie się zgłosić po pomoc? Doskonale trafiłeś. Tu znajdziesz porady jak postępować w przypadku odszkodowań powypadkowych. Czasami niska ocena naszego przypadku wynika z błędnie przeprowadzonej procedury odszkodowawczej po stronie ubezpieczyciele.

Wówczas najczęściej nie są brane pod uwagę istotne dla sprawy fakty, które mogą rzutować na całokształt procesu odszkodowawczego. Zdarza się jednak tak, że to my jako osoby poszkodowane, popełniamy błąd i to właśnie my nie dopełniamy wszystkich formalności, czego efektem jest obniżenie wypłaty odszkodowania. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny, a mianowicie wypadek oddziałuje na nas bardzo silnie, w wielu sytuacjach odciskając swe bolesne piętno.

Zrozumiałym jest, że jeśli w wyniku wypadku odnieśliśmy uszczerbek na zdrowiu to niekoniecznie musimy być pełni werwy i siły do „użerania się” z ubezpieczycielem, załatwianiem i pilnowaniem wszystkich formalności. Na szczęście ratunkiem w tego typu przypadkach są firmy, które na co dzień praktykują pozyskiwanie odszkodowań powypadkowych na rzecz swoich klientów. Skorzystanie z usług takiego profesjonalisty jest kwestią odpłatną, jednak w wielu przypadkach, znacznie bardziej opłacalną, niż działanie na własną rękę.

Specjaliści kompletują za nas wszelkie dokumenty, zajmują się stroną formalną, przestrzeganiem procedur wyznaczonych przez ubezpieczyciela oraz pilnują terminów, których przekroczenie może być nierzadko brzemienne w skutki. My składamy tylko niezbędne dyspozycje i pracujemy nad jak najszybszym powrotem do zdrowia.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy