Powrót do: Wyposażenie domu

Jak działają maski do włosów.


Kobiety mają tendencję do oceniania: „ona ma to, więc ja też chce” „skoro ona ma to a ja nie mogłam mieć to, więc czuję się z tym źle i uważam, że ona musiała zrobić coś złego, żeby to dostać”. Ta pogmatwana logika jest wynikiem społeczeństwa, w którym obecnie żyjemy. Na każdą małą dziewczynkę nałożone są oczekiwania.


Jak być piękną

Ma być najpiękniejsza, ale jeśli taka będzie, będzie uznawana za pustą lalę, ma być mądra, ale jeśli nawet taka będzie i tak wszyscy będą mówili że dostała pracę z powodu wyglądu a nie umiejętności, albo że ona powinna zajmować się dziećmi, a nie pracować w jakiejś firmie. Ma być niezależna i samowystarczalna, a jednocześnie słaba i oczekująca we wszystkim pomocy. Mała kobieta dostaje sprzeczne sygnały, zawsze jest oceniania. Kwestia wyglądu jest tym ograniczeniem, które najłatwiej spełnić.

Jak mieć puszyste i lśniące włosy?

Na podstawie magazynów o modzie można określić, jaki wygląd jest teraz oczekiwany i go przyjąć. Maski do włosów są jedną z opcji dopasowania się do schematów. Puszyste, długie włosy są uważane za atrybut kobiety. Te, które go nie posiadają, muszą albo się z tym pogodzić, albo coś zmienić.

Dlatego powstały maski do włosów, które zawierają specjalne substancje, dzięki którym m.in. domykają się łuski włosów. Po kilkukrotnym stosowaniu po 15 minut dziennie można bardzo szybko zauważyć różnice. Włosy stają się mocniejsze, grubsze, a przy okazji pięknie pachną.

Usługę taką można zamówić u fryzjera, bądź zastosować samemu, ale za pierwszym razem najlepiej podpatrzeć jak robi to specjalista. Potem możemy sprawdzać dostępne w internetowych sklepach fryzjerskich profesjonalne maski do włosów.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy