Powrót do: Projektowanie wnętrz

Opis projektu Dom przy Rubinowej 3 bis


Na pewno w myślach każdego z nas choć raz w życiu pojawiło się pragnienie posiadania własnego miejsca na ziemi - kącika, w którym czulibyśmy się bezpiecznie. Oczywiście każdy z nas marzył o czymś nieco innym - niektórzy chcieli mieć mały, drewniany domek na wsi, w którym mogliby się realizować poprzez projektowanie wielkiego ogrodu. Inni marzyli o wielkim domu, w którym pomieściłaby się cała rodzina a więzy wciąż by się zacieśniały. Pamiętajmy, że marzenia są po to aby je realizować.

projekt domu

Na zdjęciu projekt domu jednorodzinnego "Dom przy Rubinowej 3"

Niestety, zdarza się, że po pewnym czasie o nich zapominamy, zajmujemy się czymś zupełnie innym a one zmniejszają swój rozmiar do nic nie znaczących myśli. Tylko nieliczni są na tyle zawzięci, aby te marzenia spełniać. Tylko nielicznym udaje się taki dom postawić. Niestety, realizacja takiego przedsięwzięcia to także dużo stresu i nerwów. O czym trzeba pamiętać? Oczywiście każdy dom to początek - czyli projekt. Warto zastanowić się nad tym jaką firmę z projektami wybrać - można zasugerować się opiniami klientów. 

Dom jednorodzinny - częsty wybór!

Częstym wyborem są domy jednorodzinne - można powiedzieć, że to taki klasyk wśród budujących. Projekt domu jednorodzinnego - Dom przy Rubinowej 3 BIS (https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-dom-przy-rubinowej-3-bis-io91/) to wspaniała decyzja. Posiada garaż jednostanowiskowy, łazienkę na parterze, pralnię lub suszarnię, ustawny salon, kuchnię i spiżarnię. Powierzchnia zabudowy wynosi 198,25m2 (użytkowa - 115,34m2), co można powiedzieć - jest idealną wielkością każdego jednorodzinnego domu. W domu dostępne są trzy pokoje, co dodatkowo sprawia, że jest komfortowo - pomieści dużą ilość osób. 

Odwaga to podstawa - odważ się spełnić marzenia!

Mimo że własny dom to wiele pracy i wysiłku - warto! Warto budzić się każdego dnia we własnym kącie i z ważnymi dla siebie osobami. Bo oczywiście dom to nie tylko budynek. Dom to także i przede wszystkim rodzina! 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy