Powrót do: Wyposażenie domu

Wózek spacerowy do 22 kg Oyster 3


Wózek to jeden z najważniejszych elementów wyprawki, gdyż dziecko spędza w nim sporo czasu już od pierwszych tygodni życia.  Podczas wyboru odpowiedniego modelu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, między innymi rozmiar po złożeniu, regulacja rączki, rodzaj kół oraz maksymalne obciążenie. Istotną rolę dla przyszłych rodziców odgrywa również kolor i kształt ramy, która często zawiera ciekawe elementy dekoracyjne.

Jaki model wybrać aby posłużył na lata?

Większość wózków jest wstanie udźwignąć maksymalnie 15 kg, jednak na rynku dostępne są także modele odpowiednie również dla starszych dzieci. Wózek Oyster 3 to jedna z takich propozycji, którą cechuje niezawodność i nowoczesny, minimalistyczny design. Jest to spacerówka idealna do miasta, gdyż w kilka sekund można złożyć ją do kompaktowych rozmiarów.

Głęboki grafitowy kolor ramy oraz materiału to bardzo uniwersalny wybór. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko gwarantuje komfort i bezpieczeństwo maluszka. Wózek spacerowy do 22 kg nie musi być potężny i nieporęczny. Na uwagę zasługują nowe modele na rynku, które świetnie sprawdzą się w każdym terenie, zarówno na chodniku jak i leśnej ścieżce. 

 Wózek spacerowy do 22kg Oyster 3 w sklepie internetowym

Sklepy internetowe nieustannie zyskują coraz więcej zwolenników. Pod adresem https://markowewozki.pl/oyster-3/ znaleźć można wiele ciekawych modeli, o różnych formach i stylach. Spora grupa rodziców decyduje się na zakup zestawu, składającego się z fotelika samochodowego dla niemowląt, gondoli oraz spacerówki.Cena kompletu mieści się zwykle w przedziale od kilku do nawet kilkunastu tysięcy. Praktyczne są również różnorodne dodatki, jak moskitiera, folia przeciwdeszczowa, poręczna torba oraz uchwyt na kubek.

Zamówienie dostarczane jest do klienta w ciągu kilku dni, za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Dostawa bardzo często jest darmowa, co jest dodatkowym udogodnieniem. Całość jest zapakowana na czas transportu w obszerny karton a poszczególne elementy dodatkowo zabezpieczone folią. Montaż wózka przy pomocy dołączonej instrukcji jest dość prosty i nie zajmuje dużo czasu. Jest to z cała pewnością bardzo wygodne rozwiązanie.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy