Powrót do: Klamki do drzwi

Klamki z mosiądzu?


Znajomy przyszedł do mnie po poradę odnośnie klamek. Nie jestem super specjalistą, ale znam wielu sprzedawców oraz sam niedawno remontując mieszkanie znajomego zmieniałem mu klamki - tzn. robiła to moja firma. 

Jakie klamki warto zamontować do drzwi?

Znajomy zapytał mnie, czy polecę mu klamki z mosiądzu, czy może z jakiegoś innego surowca? Osobiście jestem zdania, że klamki mosiężne to bardzo wytrzymałe tworzywa i śmiało można je montować w swoich drzwiach. Oczywiście ile ludzi tyle opinii - moim jednak zdaniem to bardzo wytrzymałe rzeczy. Do tego na rynku znajduje się bardzo dużo klamek z mosiądzu, dlatego wyrób fajnego modelu nie będzie trudny.

Dodatkowym atutem jest cena, ponieważ duża konkurencja na tych klamkach sprawia, że producenci i sprzedawcy nie szarżują z cenami. To na pewno duży atut.

Producenci okuć drzwiowych

Inna sprawa to fakt, że w Poznaniu jest spory producent klamek mosiężnych. Dostarczane są tam wyroby z mosiądzu Poznań, a następnie przetwarzane w wysokiej jakości produkty jakimi są klamki. W ten sposó koszt wytworzenia jest niski, produkt w 100% polski, a produkt dobry.

Cóż - polecam w pełni, na pewno wybierając ten rodzaj produktu będziecie zadowoleni.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy