Po remoncie domu jedziemy do Paryża

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że Paryż to naprawdę piękne miasto. Trzeba pamiętać o tym, że przez wielu jest on uznawany za stolicę całej Europy. W takiej sytuacji trzeba pamiętać o tym, że jest to miasto, które każdego roku odwiedzane jest też wielu turystów i na pewno nic się pod tym względem w najbliższym czasie tutaj nie zmieni. Nic w związku z tym dziwnego, że także i baza noclegowa Paryża jest bardzo obszerna i bez problemu każdy powinien znaleźć sobie tutaj coś akurat dl..

2016-07-25

Skupy drewna rozbiórkowego

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie nic się nie marnuje. Oczywiście niejako napisaliśmy to w przenośni, to jednak nie da się ukryć, że wszelkie surowce, które się stosuje w niemal każdej dziedzinie, bardzo często próbuje się odzyskać. Oczywiście jest to nie tylko tańsza forma ich produkcji, ale także często z korzyścią dla samego środowiska. Na pewno w takim ujęciu musimy rozpatrywać tworzenie nowych beli i desek z tych, które były już użyte przed laty. Nie ma bowiem c..

2016-07-25

Płyty drogowe betonowe alternatywą dla drogi asfaltowej

W większości przypadków drogi asfaltowe sprawdzają się w stu procentach. Jednakże nie da się ukryć, że zwłaszcza w gorące dni, kiedy temperatura powietrza wynosi powyżej trzydziestu czy nawet czterdziestu stopni Celsjusza szybko się nagrzewają. Jest to na tyle ważne, że jazda po takich drogach ciężkich samochodów sprawia, że szybko powstają w nich koleiny, a to szkodzi nam wszystkim. Wówczas poruszanie się po niej nie tylko nie jest już tak komfortowe, ale dodatkowo zwiększa niebezpieczeństwo. O..

2016-06-20

Komu zlecić remonty w Poznaniu?

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że remonty są naszym prawdziwym utrapieniem i to nie tylko ze względu na koszta, które z tego tytułu musimy ponieść. Te oczywiście w wielkim stopniu zależą od tego, jakiego zasięgu jest to remont, ale przy tych generalnych na pewno musimy się nastawić na spory wydatek. Poza tym nie można tu też zapominać o skutkach ubocznych remontów, a więc choćby wielkim bałaganie. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, czy takich remontów nie zlecić profesjon..

2016-06-20

Najlepsza izolacja mieszkania

Wielu z nas narzeka na to, że płaci zbyt wysokie rachunki, co oczywiście dziwić nie może. Trzeba mieć na uwadze, że nie tylko składa się na nie prąd czy też woda, ale choćby ogrzewanie. Warto jest w związku z tym coś z tym zrobić, a możliwości jest naprawdę sporo. Najlepiej jest po prostu ocieplić swoje mieszkanie, co przecież trudne nie jest. Być może będzie to zabieg nieco kosztowny, to jednak taka inwestycja, bo jak najbardziej możemy to tak określić będzie w stu procentach rentowna. Możemy p..

2016-06-16

Okucia z miedzi?

Wyroby z miedzy to jedna pozycja z naszej bogatej oferty. Jesteśmy na rynku metali nieżelaznych od wielu już lat, z powodzeniem dostarczając szerokiej gamy produktów z branży metalowej. Od pewnego jednak czasu skupiliśmy się na produkcji. Produkcja opiera się na wyrobach z miedzi, a dokładniej szyn miedzianych do skrzynek miedzianych. Od niedawna jednak tworzymy również okucia drzwiowe dla bardziej wymagających klientów. Miedź jak wiadomo to najlepszy przewodnik prądu, a więc wszystkie kable, pr..

2012-10-22

Klamki z mosiądzu?

Znajomy przyszedł do mnie po poradę odnośnie klamek. Nie jestem super specjalistą, ale znam wielu sprzedawców oraz sam niedawno remontując mieszkanie znajomego zmieniałem mu klamki - tzn. robiła to moja firma.  Znajomy zapytał mnie, czy polecę mu klamki z mosiądzu, czy może z jakiegoś innego surowca? Osobiście jestem zdania, że klamki mosiężne to bardzo wytrzymałe tworzywa i śmiało można je montować w swoich drzwiach. Oczywiście ile ludzi tyle opinii - moim jednak zdaniem to bardzo wytrzy..

2012-09-22

Wykończenie domu i klamki

Ostatnio wykańczaliśmy domek. Wszystko było super, prace remontowe szły jak po przysłowiowym maśle. Bardzo chcieliśmy zdążyć z zakończeniem prac oraz przeprowadzka jeszcze przed zbliżającymi się świętami. Nie mogło się nie udać, byliśmy świetnie wyrobieni, poszczególne etapy kończyliśmy zgodnie z naszym, z góry przyjętym, harmonogramem. Ściany pomalowane, tapety położone. Drzwi i meble zamówione już dawno, a czas oczekiwania wynosił jedynie 6 tygodni, czyli lada moment zostaną nam przywiezione. ..

2012-07-23

Domy z bali - dobór klamek

Teraz dom z bali to naprawdę dość ciekawe rozwiązanie. Coraz więcej osób wybiera więc fantastyczne i bardzo ciekawe domy które stworzone są z bali. Jestem przekonany co do tego typu rzeczy, po prostu drewno jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. zachęcam wszystkich do tego by wybierali domy z bali bo to bardzo fajny materiał do budowania. Przekonałem się do tego typu budynków. Przede wszystkim są one bardzo ciepłe w zimę, drzewo nie przepuszcza tak zimna i pozwala to na fantastyczne oszczędnośc..

2012-03-11

Zamek, zawias i inne akcesoria

Widzicie sami że bardzo często mamy do czynienie z bardzo fajnymi drzwiami, w których niestety okucia drzwiowe nie są najlepiej wykonane, wtedy mamy z tym poważny problem i wcale nie jest to nic fajnego. Dlatego coraz więcej osób wybiera solidne okucia, co pozwala nam na niesamowite zmiany. Wszystkich zainteresowanych zdecydowanie do tego zachęcam. W każdym bądź razie gdy patrzę na to co dają nam tego typu rozwiązania. Po prostu byłem zdziwiony że w ten sposób można naprawdę sporo zyskać. Wiele ..

2012-02-10

Pierwsza 1 2 3 4 Ostatnia